Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simlisgumis

    tag

    Nem tudom milyen az új, de most vettem egy gs 1000 et.
    Kicsit féltem,mert a tesztekben elég sok negatív kritikát kapott /illesztések,ventik,szellőzés/.
    Nekem bejön ez a tégla forma! De ez csak izlés kérdése.
    Maga a ház minőségével nincs baj,hála istennek vagy annak a kinainak aki összeszerelte,illesztési problémák nem voltak!
    Apró figyelmességek teszik szerethetővé és ugyan ilyen apróságok miatt bosszantóvá ezt a házat.
    Azok a dolgok amik ennél a kategóriánál elvárhatóak például gumirögzítés a hdd nek,gumigörgős táptartó,rugós csavarok a rögzítéshez,rejtett kábelezés gumiszigetelések az oldallapon stb.. mind mind megvan.
    Na de az amit ennél a kategóriánál nem várnék el az a sugárféket megszégyenítő házventik és a pórszűrők hiánya!
    Sajnos a ventik leszabájozása nem nagyon old meg semmit,igy hát a csere maradt jófajta Noctuára,és hát a porvédők is pótolva lettek!
    Összeségébe egy nagy kényelmesen szerelhető fasza kis házikó amire azonnal rá lehet költeni egy tizeskét!
    Inkább adnák olcsobban ventik nélkül!
    A szellőzéssel nincs gond,viszont engem nagyon zavar az,hogy a felső szellőzőrostély kialakításából adódóan nem felfelé áramlik ki a levegő a gépből hanem oldalra,ezáltal folyamatosan pont térdmagasságban kapom a cúgot,olyan mintha térdvédő nélkül motoroznék késő összel! Nem jó érzés!

Új hozzászólás Aktív témák