Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Воланд #91 üzenetére

    "az a legszebb az egeszben, hogy nem hasznal windows-t, de valamin muszaj lovagolnia eveken keresztul."
    Nevetséges. És akkor mi van, ha nem Windows-t használ? Az itteni pár hsz.-edben felvillantott érvelési baklövéseid alapján már érthető, hogy teljesen értelmetlen veled vitatkozni a Windows hülyeségeiről, mert úgysem lehet meggyőzni semmiről. Szóval így már értem a korábbit is.
    Windows-kedvelőként (amúgy Linux-kedvelőként is) a Windows 8-at az összeszedetlensége, katyvaszos léte miatt számtalan oldalról tudnám szidni, de egyrészt OFF-topic, amit elkezdtetek, másrészt úgy látom, lepattannak rólad az érvek, harmadrészt szerinted úgysincs semmi gond a csempével desktop-felületen. De, van. Vagy azért, mert szerinted, meg még pár csempehívő, meg pár kutatás szerint nincs para, akkor az általánosítható igazsággá válik (ugye tudod, hogy épp itt mondasz ellent annak, hogy számonkérted a kollégán az általánosítást)? Ja tényleg, hát kikapcsolható, meg 3rd party programokkal pótolható a Start-menü, hát akkor nincs is para vele. Mellesleg ami számomra nagyon zavaró volt, amíg használtam a 8-ast, hogy nincs igazi konzisztencia benne, lemondtam a használatáról, pedig bőven adtam neki esélyt, és reménykedem a 10-esben. Na, hát ez gondolom akkor a szemedben az én szegénységi bizonyítványom, ha advanced userként nem akartam megbarátkozni a 8-assal, mert qrvára idegesített a katyvasz: egyszer Gépház, egyszer a klasszikus vezérlőpult, egyszer csempe, egyszer régi felület, stb.; kicsit félkész érzés. Hát para, de a 7-es tényleg elég sok felhasználó számára kényelmesebb.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák