Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz opr #17 üzenetére

    Na jo csak ez kb olyan, mint amikor az Intellel szerelt laptopokat mutatjak be a cegek (amibol lesz vagy jon Ryzenes is), aztan par ember orjongeni kezd, hogy Inteles laptop bemutaton miert nincs Ryzennel szerelt peldany.
    Egyelore Razerbol nincs, de van mas gyartok akiknel mar van.
    Ha csak nem megrogzott Razer manias az illeto, van a piacon alternativa.

  • hallador

    addikt

    válasz opr #17 üzenetére

    Én azt szoktam szeretni, mikor megjelentek az Inteles Üzleti laptopok, majd rá 2 hónapra a Ryzenesek, ilyenkor jellemzően megjelennek az intel mindenkit lefizetett, és amúgy is minden Távol-keleten létező gyártó az Intel bérence stb.. stb... Igaz, hogy ezek a Laptopok ugyanazzal a konfiggal rendelkeznek, mint az Inteles, mégis minden esetben megvan az ok,, hogy fikázni kell, aztán, mikor bebizonyítod hogy megint előjött a magyar virtus, akkor ezek minden szó, elnézést, bocsánat nélkül eltűnnek, mint Petőfi a ködben. (több ilyen kolléga is van, gyaníthatóan a magyar állami szférából, meg a kis cégektől, akiknek nagy tapasztalata nincs, de legalább megmagyarázzák a mindent is.)
    Szóval értem én, hogy mindenbe Ryzen, csak ahogy én látom ezek az emberek csak dumálnak erről, nem láttak, nem használtak a valóságban Ryzenes gépeket, csak azért is elmondják hogy neki ilyen kellene, mert olvasta, de igazából soha nem fog ilyet venni.

    Ettől függetlenül a 4000-es széria már igen jó lett. Mondjuk én még nem biztos, hogy nagyvállalathoz Ryzen-t vennék, azért megvárnám az 5000-es szériákat. De az AMD jó. Már csak az van hátra, hogy képes legyen platformot is előállítani. Mert akkor már tényleg ajánlható minden szinten. Erre az szokott a válasz lenni, hogy az AMD-nek nincs ennyi pénze stb, stb. Ok.

    Szóval ha kijön az EliteBook 845 G8, akkor akkor én is lehet váltani fogok AMD-re. Otthonra, pedig ProBook 445 G8-ra váltok, ha csak addig az Intel nem jön elő valamivel.

    Jó az AMD!

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák