Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz opr #17 üzenetére

    Én azt szoktam szeretni, mikor megjelentek az Inteles Üzleti laptopok, majd rá 2 hónapra a Ryzenesek, ilyenkor jellemzően megjelennek az intel mindenkit lefizetett, és amúgy is minden Távol-keleten létező gyártó az Intel bérence stb.. stb... Igaz, hogy ezek a Laptopok ugyanazzal a konfiggal rendelkeznek, mint az Inteles, mégis minden esetben megvan az ok,, hogy fikázni kell, aztán, mikor bebizonyítod hogy megint előjött a magyar virtus, akkor ezek minden szó, elnézést, bocsánat nélkül eltűnnek, mint Petőfi a ködben. (több ilyen kolléga is van, gyaníthatóan a magyar állami szférából, meg a kis cégektől, akiknek nagy tapasztalata nincs, de legalább megmagyarázzák a mindent is.)
    Szóval értem én, hogy mindenbe Ryzen, csak ahogy én látom ezek az emberek csak dumálnak erről, nem láttak, nem használtak a valóságban Ryzenes gépeket, csak azért is elmondják hogy neki ilyen kellene, mert olvasta, de igazából soha nem fog ilyet venni.

    Ettől függetlenül a 4000-es széria már igen jó lett. Mondjuk én még nem biztos, hogy nagyvállalathoz Ryzen-t vennék, azért megvárnám az 5000-es szériákat. De az AMD jó. Már csak az van hátra, hogy képes legyen platformot is előállítani. Mert akkor már tényleg ajánlható minden szinten. Erre az szokott a válasz lenni, hogy az AMD-nek nincs ennyi pénze stb, stb. Ok.

    Szóval ha kijön az EliteBook 845 G8, akkor akkor én is lehet váltani fogok AMD-re. Otthonra, pedig ProBook 445 G8-ra váltok, ha csak addig az Intel nem jön elő valamivel.

    Jó az AMD!

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák