Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz PSti #15 üzenetére

    A Vivaldi már most megelőzte tudásban az Otter Browsert, és innentől csak nyílni fog az olló. Böngészőt manapság már külső böngészőmotort használva sem lehet hobbiprojektként fejleszteni, annál sokkal erőforrásigényesebb, minthogy 2-3 lelkes ember összedobja azt.

    amadeus11: a nagyítás még erőteljesen bugos

    blash: Én sem átszkinezett krómra számítottam, már-már bizakodtam, hogy végre...
    Ha letöltöd és telepíted, akkor azonnal észre fogod venni, hogy messze több, mint egy skin, és más mint a legtöbb Chromium fork. Tele van olyan feature-ökkel, amelyeket a Chromium nem tud (és a mostani Opera sem), de a régi Operában megszokottak voltak (például nem tudok más Chromium alapú böngészőről panelek támogatásával). És az az igazán mókás, hogy ezen feature-ök között van olyan, amelyről azt nyilatkozták Opera fejlesztői, hogy nem igazán megoldhatóak Blink alapokon, vagy rengeteg meló megoldani ...

    Impresszív kezdés, ha így folytatják, akkor a mostani Operáról nagyon hamar le fog morzsolódni a régi O15 előtti időkben felépített, feature-öket és testreszabhatóságot váró és elváró userbase.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák