Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tzombi

    csendes tag

    válasz Vakegérke #4 üzenetére

    ”Egy kicsit el kellett volna beszélgetni a gyerekekkel.”
    Igen! Főleg így utólag. Adott helyen, adott időben, adott helyzetben nem tudhatjuk, hogy hogyan reagálunk. Ne legyen! Gyuláról azt már tudjuk, hogy nem éppen a tettek embere, ha a saját maga igazát kell megvédenie.

    Az igazság az, hogy Gyulának ilyen „nagypofájú” asszony kellett. Kellett valaki aki a helyes irányba terelgeti, ha már ő önmaga nem képes a saját maga dolgait megfelelően intézni.

    A hosszútávval nem is volt semmi baj, hisz tizenegynehány év az azért már nem semmi. Gyulának kellett ez a nő, a jelenlegi állapotok ellenére is kellett volna még neki. Szüksége volt rá. Tipikus példája volt számára Márta, az „életem párja” kifejezésben. Inkább a másik fele volt neki. Azért is „esett el” annyira, amikor már nem volt a háta mögött az, aki irányítsa.

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

  • Tzombi

    csendes tag

    válasz Vakegérke #26 üzenetére

    ''Vannak garázda, ökölagyú férfiak is, akinek a nő csak használati tárgy, és ha nem megfelelőképp működik, akkor megütögetik, hogy rázódjanak benne helyre a csavarok.''

    Ez hatalmas! :C :C :C :C :C

    Én is emlegettem az exemnek, hogy ez így nem jó valahogy, de állandóan el mis-másolta a dolgot. Egy szép nap viszont odaálltam elé és azt mondtam, két hónap múlva költözöm. És meg is tettem, nem adtam neki még egy, még egy, még egy, még egy, még egy, esélyt. :(
    Azután persze próbálkozott szépen, csúnyán, de akkor már későn volt. Egyszer rendőrségi fogdán kötöttem ki jóvoltából, de ez egy hosszú történet. :))

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

  • Tzombi

    csendes tag

    válasz Vakegérke #28 üzenetére

    Csak egy gyors válasz, mert teljesen hulla vagyok. Ezen a héten túlpörgettem magam, és nem tudok leállni. (Mielőtt rosszra gondolsz, elárulom, hogy munkáról van szó)
    Oké, megírom a nagyszakítás történetét is, és a négyórás rendőrségi fogda minden borzalmát. :W
    Megint sikerült árnyékra vetődnöd, de ezt nem rovom fel neked. :)
    A szétköltözés után (1999.12.30) jelenlegi páromhoz cuccoltam. Vele élek békében, és boldogságban, azóta is. Nagyon együtt vagyunk, bár mindenben szöges ellentétben állunk egymással. :R
    Gyula folytatását is hamarosan folytatom, mihelyt lesz pár óra szabadidőm.
    Elnézést kérek mindenkitől, aki kíváncsi a folytatásra.

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Új hozzászólás Aktív témák