Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz Tzombi #15 üzenetére

    ez is tökéletesen mutatja, hogy bizony vannak helyzetek, amikor az embernek akár üvöltözés nélkül, de durván szét kell csapnia maga körül, mert különben kicsinálják, mint a huzat.

    Same rules apply!

  • EQMontoya

    veterán

    válasz Tzombi #22 üzenetére

    a szétcsapni magam körül kifejezés nem szó szerint értendő, hanem azt jelenti, hogy úgy rendesen helyrerakni a körülöttünk lévőket. ezt főként verbálisan, a hangerősség opcionálisan választható.

    Same rules apply!

  • EQMontoya

    veterán

    válasz Tzombi #24 üzenetére

    vagy egy jól sikerült k annyába küldésnél :D ;]

    Same rules apply!

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Tzombi #16 üzenetére

    Hoppá!
    ''Buddha szellemében nem nagyon fér meg az agresszivitás''
    Tehát a ''Nem Ártás Törvénye'' érvényesüljön. Ó, bár ilyen egyszerű lenne. De maradjunk a házaspár eseténél.
    Ha egy férfi megüti feleségét, rögtön hóhérért kiáltanak a feministák. Ám érdekes módon pont nő volt az, aki úgy fogalmazott, hogy a férfi akkor üt, ha kihúzzák belőle a kisördögöt. Ez így persze nem igaz szerintem. Vannak garázda, ökölagyú férfiak is, akinek a nő csak használati tárgy, és ha nem megfelelőképp működik, akkor megütögetik, hogy rázódjanak benne helyre a csavarok. Viszont egy békés férfi türelmének határait kutatni értelmetlen, és provokatív. Férfi vagy, kisapám? Majd én megmutatom, hogy nem. Itt én hordom a nadrágot, én dirigálok. Én, a nő! Ilyenkor a férfi vagy válik, vagy lecsavar két egészséges fülest a feleségének. Meglátásom szerint az utóbbi a humánusabb. Házasság marad, gyerekek családban nőnek fel, anyagi veszteség nincs, a nőnek pedig megadatik a duzzogás öröme is.
    Vannak bizony a ''Gyulák'', akik nyelnek, tűrnek, az asszonyka pedig naponta jár győzelmi táncot. Molesztálás, macera, hagyd már abba, hangosabb piszkálás, hagyj már békén, és az asszony csak folytatja, szinte provokál. Kötelesek ezt tűrni a ''Gyulák''?
    Az én módszerem bevált. Ami nem tetszett, azonnal szóvá tettem, rögtön azután kezdve, hogy megismerkedtem életem párjával. Így nem mérgesedett el semmi, nem volt felemelt hang.
    Tényleg sajnálom Gyulát, de aki férfi, az legyen férfi. Egyetlen nő sem szerzett jogot arra, hogy szolgaként használja, netán terrorizálja, esetleg kisemmizze a férfit.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Tzombi #27 üzenetére

    Köszi az elismerést, ilyen rugóra jár az agyam.

    No, kérem tisztelettel.
    Igencsak kíváncsi vagyok, hogy kerültél fogdába, mit éltél ott át, szóval részleteiben. Hogy hosszú? És akkor mi van? Ez a Te blogod, úgy osztod az igét, ahogy kedved tartja. Kerek húszezer karakter a limit. Belefér? Akkor gyerünk, írásra fel. Nem fér bele? Akkor törd két részre. Persze csak akkor, ha hajlandó vagy megosztani a nagyérdeművel élményeid.

    Ahogy mindenkié, a tiéd is egyedi élet. Az emberek -köztük én is- szeretnek kukucskálni. Félre húzod a függönyt? Tedd meg, ha jónak látod. Hogy én kukkolni fogok, abban biztos lehetsz. A számat sem fogom be, elmondom véleményem, abban is biztos lehetsz.

    Tudod, kedves Tzombi, marhára kíváncsi lettem, hogy mi nem volt jó valahogy, és mit mismásolt el az exed, és mi volt az a kiváltó mozzanat, esemény, amely változtatásra késztetett. Arra is kíváncsi vagyok, hogy miért épp Te távoztál. Közös lakás? Netán az ex-é? És ha már mentél, hova? Volt lóvéd lakást venni, esetleg irány az albérlet, vagy a szülői ház? ''Kutyaszaros'' történetedből sejtem, hogy magányosan éldegélsz.
    Már megbocsáss kíváncsiságomért. Minden ember élete regény. Annyi olvasható a kívül állók számára, amennyit megoszt az ''alany''. Én olvasgatnék.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Tzombi #29 üzenetére

    Okvetetlenkedés indul.
    Volt oka, hogy pont szilveszter előestéjén költöztél?

    Árnyékra vetődtem, elismerem. Volna okod felróni?
    Tudod, Mark Twain műve jutott eszembe azonnal, ahogy az idézetet olvastam. Végtére is a történet ugyanazon környezetben játszódik. Nem nyert, árnyékra vetődtem.
    Életed morzsányi szeletkéjét láttattad, és a részletekből következtettem arra, hogy egyedül élsz. Ez sem nyert, itt is árnyékra vetődtem.

    Írásaid megfogtak, pont. Szívesen olvasom újabb írásaid, pont. Életed nyűgös szakasza is érdekel, pont.

    Üdvözlettel: Vakegérke

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák