Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Tzombi #16 üzenetére

    Hoppá!
    ''Buddha szellemében nem nagyon fér meg az agresszivitás''
    Tehát a ''Nem Ártás Törvénye'' érvényesüljön. Ó, bár ilyen egyszerű lenne. De maradjunk a házaspár eseténél.
    Ha egy férfi megüti feleségét, rögtön hóhérért kiáltanak a feministák. Ám érdekes módon pont nő volt az, aki úgy fogalmazott, hogy a férfi akkor üt, ha kihúzzák belőle a kisördögöt. Ez így persze nem igaz szerintem. Vannak garázda, ökölagyú férfiak is, akinek a nő csak használati tárgy, és ha nem megfelelőképp működik, akkor megütögetik, hogy rázódjanak benne helyre a csavarok. Viszont egy békés férfi türelmének határait kutatni értelmetlen, és provokatív. Férfi vagy, kisapám? Majd én megmutatom, hogy nem. Itt én hordom a nadrágot, én dirigálok. Én, a nő! Ilyenkor a férfi vagy válik, vagy lecsavar két egészséges fülest a feleségének. Meglátásom szerint az utóbbi a humánusabb. Házasság marad, gyerekek családban nőnek fel, anyagi veszteség nincs, a nőnek pedig megadatik a duzzogás öröme is.
    Vannak bizony a ''Gyulák'', akik nyelnek, tűrnek, az asszonyka pedig naponta jár győzelmi táncot. Molesztálás, macera, hagyd már abba, hangosabb piszkálás, hagyj már békén, és az asszony csak folytatja, szinte provokál. Kötelesek ezt tűrni a ''Gyulák''?
    Az én módszerem bevált. Ami nem tetszett, azonnal szóvá tettem, rögtön azután kezdve, hogy megismerkedtem életem párjával. Így nem mérgesedett el semmi, nem volt felemelt hang.
    Tényleg sajnálom Gyulát, de aki férfi, az legyen férfi. Egyetlen nő sem szerzett jogot arra, hogy szolgaként használja, netán terrorizálja, esetleg kisemmizze a férfit.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák