Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz micsu #9 üzenetére

    Micsoda? A kolléga által említett CC Ultra? Mert az már régóta.

    Vagy a most bejelentett sima új CC? Mivel most lett bejelentve, gondolom, kell egy kis idő, de karácsonyra tuti ideér.

    Amúgy a cikket én sem értem igazán, vagy csak a lényeg nem jött át. Ez nem a CC Ultra utódja, hanem a sima FHD-s CC-ké, a CCU pedig már legalább egy éve elérhető, természetesen 4K-képességgel. Ráadásul abban van vezetékes net csatlakoztatás is, így én ezt az új jövevényt inkább egy egyszerűbb, jóárasított lite verziónak fogom fel.
    A CC Ultra viszont tényleg patent, én inkább mindenkinek azt javaslom, még ha nem is használná ki a 4K-t.

    [ Szerkesztve ]

  • Keem1

    addikt

    válasz Márton #27 üzenetére

    Mert nem te vagy a célközönsége. Ez egy netes streamre szánt eszköz, amire messze a legtökéletesebb minden jelenlegi Google Cast kompatibilis eszköz közül (sógoromnak CC Ultra van, arról tudok nyilatkozni).

    Ha te lokális tartalomra vágysz, ennél olcsóbban vannak megfelelő eszközök az androidos boxoktól kezdve a saját magad által összeválogatott Raspberry Pi-ig.

    Távol álljon tőlem, hogy beszóljak neked (sőt, inkább tanácsot próbálok adni, hogy megfelelő berendezést tudj vásárolni), de úgy láthatóan úgy viszonyulsz ehhez az eszközhöz, mint aki a robogót ócsárolja, hogy nem tud vele a Balatonra elmenni a haverjaival. Persze, mert a robogó tök másra való, a Balatonra autóval kell utazni.

    Én pl. nem nézek lokális tartalmat. Nálam a HBO Go, meg egyéb netes streamek a nyerők. Családos ember vagyok, dolgozom, és mire hazaérek, inkább csak 1 pillanat alatt bekattintani akarom a megnézendő filmet, ami további 1 másodpercen belül indul is. Nem akarom megkeresni bizonyos oldalakon, aztán megvárni, míg letöltöm a filmet. Addigra én már szerintem ágyba zuhanok és alszom :DDD
    Ezért van egy Xiaomi Mi Box-om, de unokaöcsém pedig ezt szólta le. Ő egyedülálló, egész nap otthon van, mert a szülei eltartják, ő ráér letöltögetni. De ő meg nem akar az HBO Go-ért fizetni. Szóval mindkét esetben más-más a célközönség és más-más eszköz jó hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák