Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Avicularia #132 üzenetére

    No lám. Én meg ki lettem röhögve néhány éve itt a fórumon amikor kifejtettem, hogy a villanyautósok helyett szerintem inkább a problémásnak mondható Euro 3-4 benzines autók tulajdonosait kéne támogatni, hogy lpg üzeműre alakíthassák az autóikat. Ahelyett, hogy a probléma gyökerét ragadnánk meg még több autót zúdítunk az utakra és egy olyan tehetősebb réteget támogatunk teljesen feleslegesen aki valószínűleg támogatás nélkül is megvásárolná az új autóját. Ettől sajnos az öreg szarok még velünk maradnak de ha már maradnak mert nyilvánvalóan nincs pénze az embereknek újabb kocsikra legalább ne szennyezzenek vele annyit. De nem, ehelyett továbbra is adjuk oda annak a támogatást aki valójában nem is szorul rá. Fantasztikus szociális érzékenység a környezetvédelem meg le van szarva. Ha egy darab villanyautó támogatásból fél tucat autót át lehetne alakíttatni gázosra akkor melyikkel nyerünk többet? Egy darab újabb autóval ami lehet, hogy sokadik autónak kerül egy családba vagy azzal ha megtisztítunk helyette másik hatot-nyolcat ami már az amúgy is utakon cirkulál. És erre jött a röhögés, hogy a gáz az szar én meg hülye vagyok. Rendben, akkor hülye vagyok. Olcsóbb mint a benzin, az autó sokkal tisztábban üzemel vele mint benzinnel, évtizedek óta kiépített hálózat van hozzá és nem kerül szinte semmibe egy átalakítás. De mi csak szórjuk továbbra is a közpénzt az ablakon milliós villany támogatásra. Gazdag ország vagyunk fussa' rá.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák