Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz szipipeti #8 üzenetére

    én pl. tökre jól megvagyok azokkal, akik azt mondják, hogy nem érdekli őket a gép, és ENNEK MEGFELELŐ oprendszert választanak. ha a tisztelt user elfogadja, hogy ő windowsos beállítottságú, és windowst rakat fel a helyi vérpistikével, az teljesen korrekt, semmi gond sincs vele.

    a gond azzal a kisebbséggel van, aki windows beállítottságú, de ezt valamiért nem méri fel és nem fogadja el, és ennek ellenére linuxot rakat fel.

    ez kb. pont olyan, mintha egy éttermen van egy 30 méteres cégtábla, hogy vega étterem, bemegy, és raplizik, hogy nincs szték csak szója. kaptál megfelelő tájékoztatást, hogy mi vár rád? kaptál. nem felel meg? nem. akkor mi a francnak jöttél be?

    próbáljatok meg rólam mintát venni, csak fordítva. rühellem a windowst? mint a ...rt. felraktam? NEM. használom? NEM. sőt, windowsos topicokba se járok be fikázni. tájékozódtam, nem felel meg, kerülöm. ennyi. kizárólag akkor szólom le a windowst, ha valaki a linux ellenes érveit akarja vele alátámasztani, mint ebben a posztban is.

    ha valakinek nem felel meg a linux, de mégis erőlteti, az nem a linux hibája.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák