Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loriana

    csendes tag

    SOS segítségre lenne szükségem. A telefonom a ma reggeli frissítésre meghalt, elkezd bebootolni, aztán kérdezi, melyik launchert indítsa (Nova vagy saját), és aztán meghal, nem reagál semmire.
    Gondolom, hogy újra kellene telepítenem, de nem tudom, mi ennek a legegyszerűbb módja. Egyet próbáltam az angol miui leírás szerint, de a MIUI ROM flashing toolhoz NET 3.5 keretrendszer kéne, a gépemen meg már windows 10/4.5 fut. Nem értek hozzá egyáltalán, úgyhogy ha tud valaki egy tuti leírást linkelni, ne tartsa magában. Egyébként volt vmi a talán december eleji frissítéssel, ami után az eredeti laucher nem működött, ezért tettem rá Nova-t (ezt írták vmelyik fórumban is), és ezt a hibát az utána jövő frissítés sem oldotta meg... Ha valaki esetleg a 2018-as év alakulása miatt rendkívüli jótettet szeretne végrehajtani :), akkor opcionálisan sörben/csokiban is fizetnék annak, aki megkímél a sokórás folyamattól, mire megtalálom a megoldást...

  • Loriana

    csendes tag

    SOS segítségre lenne szükségem. A telefonom a ma reggeli frissítésre meghalt, elkezd bebootolni, aztán kérdezi, melyik launchert indítsa (Nova vagy saját), és aztán meghal, nem reagál semmire.
    Gondolom, hogy újra kellene telepítenem, de nem tudom, mi ennek a legegyszerűbb módja. Egyet próbáltam: http://en.miui.com/a-234.htm, de a MIUI ROM flashing toolhoz NET 3.5 keretrendszer kéne, a gépemen meg már windows 10/4.5 fut. Nem értek hozzá egyáltalán, úgyhogy ha tud valaki egy tuti leírást linkelni, ne tartsa magában. Egyébként volt vmi a talán december eleji frissítéssel, ami után az eredeti laucher nem működött, ezért tettem rá Nova-t (ezt írták vmelyik fórumban is), és ezt a hibát az utána jövő frissítés sem oldotta meg... Ha valaki esetleg a 2018-as év alakulása miatt rendkívüli jótettet szeretne végrehajtani :), akkor opcionálisan sörben/csokiban is fizetnék annak, aki megkímél a sokórás folyamattól, mire megtalálom a megoldást...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák