Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csatravi

    senior tag

    válasz Psanyi42 #6297 üzenetére

    Köszönöm a hozzászólást de ezzel nem jutottam közelebb a facebook probléma megoldásához.
    Nagyon nem érdekel a facebook, nincs ilyen elérhetőségem se és nem is lesz. Nekem van élet anélkül is.
    Azt meg most nem fogom elmagyarázni, hogy akkor miért kellett visszaraknom. Majd idővel újra törölve lesz.
    Ami a letöltést illeti, teljesen legális dologról van szó de ezt is feleslegesnek tartom elmagyarázni. És még ha nem is az lenne, (de az ) soha nem lennék egálban a google-val szemben. A letöltés a playról történik. Majd utánanézel ha érdekel :)
    Két választásom volt a telefon oprendszer választása közül. A kevésbé büdös kakit választottam. :) Az Aple meg nem érdekel mert egy telefonért nem vagyok hajlandó olyan túlárazott összeget kifizetni mint amit kérnek érte.
    Azt meg el tudom dönteni, hogy feleslegesen vettem-e vagy sem. Szerintem ezt biztos nem másnak kell eldönteni. Mivel megvettem, nagyon jól tudom mire fogom használni.
    És ígérem hamar beletanulok majd az android rendszerbe is, hogy ne kelljen itt kérdeznem. De addig is biztos lesz még, hogy kérdezek de szerintem inkább szorítkozzunk a kérdés konkrét megválaszolására.

    Amúgy visszatettem a letörölt facebookot. A gyárit. Anélkül, hogy le kellett volna töltenem bármit is bárhonnan.

    Harag nincs, csak a tisztánlátás érdekében kénytelen volta ezt leírni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák