Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    Na lejárt az idő....

    Most SIM és Memória kártya kivételével próbálkoztam, Ez sem segít. :(
    Kérdés: Valamilyen teszt program ami esetleg meg tudná mutatni mi lehet a gond?
    Mint írtam TWRP ha fel van téve és recovery módban be is lépek, ha ott elmegy alvó módba simán a bekapcsoló gombra bekapcsol, feléled, pedig az is valamiféle energiatakarékos mód és odáig még is jó.
    Ha itt is ezt csinálná, még el is fogadnám, érteném hogy mindenhol lemegy alvóba és onnan kóma.
    Próbáltam interneten nézni , de nem sikerült hasonló hibát találni másnál.
    Még az is opció lenne, ha be lehetne állítani hogy 30perc után ne kapcsoljon ki.
    De azért érdekelne mi tud ilyen hibát okozni mind hardveresen mind szoftveresen.
    Reménykedtem benne hogy a SIM vagy SD zavar be, akkor legalább mint GPS lehetne használni, vannak hozzá jó kis térképeim, programjaim, most valahogy el kellene érni valamilyen programmal, hogy maradjon ébren, de a fényerőt vegye le, aztán valamelyik gomb megnyomása esetén tolja vissza. Így még lenne értelme
    használni.
    --------------------------------------
    Azt sem lenne rossz tudni hogy androidon belül melyik process felel az alvó módért. Esetleg azon piszkálgatni valamit. Nem akarom ilyen könnyen feladni, de bosszantó a dolog, még ha agyongyötörtem volna de még az sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák