Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Zeratul #44 üzenetére

    Hagyd rá.. a fórum legnagyobb trollja.. elvakult vér Intel fan, a legrosszabb fajtából. Minden hozzászólása bicskanyitogató, ki is volt tiltva nemrég, vagy egy hónapra.

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Loha #73 üzenetére

    Nem csak, a Giga és az MSI lapjaiban is ott ez az opció, azt nem tudom, hogy default on-e. De nézd meg a videót. Nem csak "alap" és +25% eredmények vannak, hanem a kettő között is.

    Kolléga jól leírt pár megállapítást, a videóból, én is akartam de nem volt időm rá, köszi érte! Remélhetőleg így többen megnézik.

    Az is érdekes rögtön a videó elején, hogy mekkora papaer launch ez az egész coffe lake, és az egyszeri user majd talán jövő év elején fog csak hozzá jutni..

    Aztán meg az újabb gusztustalan Intel lépés hogy kiküldi a teszteloknek a legjobban sikerült chip-eket, amiket jelenleg csak a csúcs lapokban lehet használni, és ez az eredmény valójában közel sem az amit az átlag user majd tapasztalni fog.

    Azt hiszem el is mondja kedvenc skótunk, hogy a jobb eredmények azok a cpu-k amiket az Inteltol kaptak, a többiek meg vették.

    [ Szerkesztve ]

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Kansas #76 üzenetére

    Jó kérdés.. Egyáltalán nem logikus. A másik roppant érdekes kérdés, hogy a sync all cores is miert default on?
    Ha igazán rossz májú akarok lenni akkor az Intel kérte meg az Asus-t, hogy jobb eredményeket adjanak a kezdeti review-k, de nem leszek.

  • -FreaK-

    veterán

    válasz b. #83 üzenetére

    Szerintem egyáltalán nincs igazad. Ugyan a tesztjei nem feltétlen a legjobbak/leginformatívabbak, de néhány dologban igaza van, a következtetései logikusak, te meg marhára túlzol.

    Sehol nem mondta, hogy a 8000-es sorozat nem jó és ez nem lejárató kampány, hanem igen is egy olyan dolog amire jó lett volna mindenkinek odafigyelni. El is mondja, hogy ettől még nem változott, hogy ez a legjobb desktop cpu, csak már rögtön nem lett akkora az előny a Ryzennel szemben (továbbra is megvan azért).

    "Hagyjuk már, vicc az egész,de látom téged azért megfogott"

    Aha, szóval akkor amit te mondasz/linkelsz az az abszolút egyetemes, mindenható bizonyosság és aki nem így gondolja az automatice hülye és húzza is ki rögtön az internetcsatlakozást? Oké..

    Mellesleg pont az általad linkelt "csakazazigazság" CB oldal hozta le ugyan azt, amit ez a lejárató, troll csávó mondott, ahogy (#81) sb (->köszi!) linkelte feljebb.
    Auch.

    [ Szerkesztve ]

  • -FreaK-

    veterán

    válasz -FreaK- #84 üzenetére

    Lejárt.

    Oh, nem különben meg számomra mostanában a legérdekesebb tech csatorna, AdoredTV, avagy kedvenc skótunk legutóbbi videóját is ajánlom figyelmedbe: The Great Coffee Lake Con Job
    Bár nyilván ő is csak egy lejárató troll, abszolút nem hiteles és nyilván szintén vicc az egész, úgyhogy bocsánat is, hogy linkeltem.

    [ Szerkesztve ]

  • -FreaK-

    veterán

    válasz b. #88 üzenetére

    Megértettem mindent amit írtál, csak szerintem egy ordas nagy fa***ág, de nem szeretek ilyen durván fogalmazni.

    "..olyan dolgokat magyarázol bele a hozzászólásomba ami nem volt benne,.."

    Már arra gondolsz, hogy: .."Aha, szóval akkor amit te mondasz/linkelsz az az abszolút egyetemes, mindenható bizonyosság.." ?
    Csak szerinted nem volt benne, pedig ez a kioktató stílusod pont ezt sugallja, hogy te majd aztán jól megmondod neki, hogy mi a frankó. Nem belemagyarázom, csak amit írsz, az ezt sugallja.

    "Az a srác számomra továbbra is egy lejárató troll , és nem csak az Intel féle mizériájáról beszéltem..."

    Oh, really? Szerintem pont csak arról beszéltél abban a hozzászólásodban, amire reagáltam.
    Miért is egy troll? Fejtsd már ki légy szíves bővebben. Számomra te trollkodsz csak a témában. Alaptalanul vádaskodsz, rágalmazol, stb. ez nálam inkább trollkodás, mint amit ő csinál, de biztos én gondolom rosszul.

    "Az a srác számomra továbbra is egy lejárató troll , és nem csak az Intel féle mizériájáról beszéltem,még ha erre is akarod rászűrni az én kék sértődöttségemet, hanem kb az egész munkásságáról beszélek.."

    Háttő.. de, most arról volt szó, csak arról beszéltünk, nem az egész munkásságáról. Mellesleg miért is egy lejárató troll? Ismét kérdem. Felvetett egy problémát, amit aztán megírt az általad etalonnak tekintett (és egyébként szerintem is jó) CB, meg hosszasan kielemezte AdoredTV is, tehát úgy pont nem trollkodás meg lejáratás volt részéről.

    "innentől kezdve meg a tesztjei és állításai logikai értelmét nem nehéz megmagyarázni."

    Az, hogy a tesztjei nem a legjobbak/leginformatívabbak, még nem jelenti azt, hogy az állításai nem logikusak főleg nem általánosan kijelentve. A fentebb linkelt két videóban márpedig elég logikus következtetéseket von le, amikbe szerintem nem nagyon lehet belekötni (pl. az Asus megpróbált, azt írták neki, hogy dehát a sync all core's az nem is default on, aztán megmutatja, hogy de igen). Mindezt teljesen függetlenül attól, hogy pl. szívesen látnék frametime méréseket, meg több játéktesztet tőle..
    Megnézted egyáltalán a mostani videóit, vagy csak csípőből fikázol rögtön, anélkül hogy végignéznéd?
    Mert ha igen, akkor támaszd már alá légy szíves az üres vagdalózásaidat.. ez így csak szájkarate részedről. Jah, és koncentrálj erre a mostani, Inteles témára, ha már arról kezdtünk el vitatkozni.

    "szóval peace és hagyj lógva."
    Igaz, hagyjuk, nem muszáj itt egymást győzködnünk, szal akkor itt be is fejeztem, sorry a többiektől! :B

    (#87) MK VII : Abszolút nem vagyok dühös, és az Intel hírek alatt sem szoktam másnak esni, de ezzel itt most nagyon nem értettem egyet, és úgy gondoltam, hogy kifejtem miért.

  • -FreaK-

    veterán

    válasz b. #91 üzenetére

    Hát ezek aztán az érvek.. jól megcáfoltál mindent, és alátámasztottad az érveidet, gratulálok!
    "Jó szórakozást a YT spanodhoz. :R :R"
    És a színvonal maradt változatlan.. amúgy ritkán nézem, de köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák