Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz anjani182 #28 üzenetére

    Nem képzelem: itt van az egyik lakótárs. 7 millát vett fel, 5 éve fizeti, 13 milláért vette, 10ért sem nagyon akarják vinni , és 9.3al tartozik így a banknak.

    Esmein nem diplomás. Oké, tfh még így is megvolt a havi 300 kettőnknek.
    30% önerő nincs meg, nem tud a rokonság adni, gyorsan mozgatható pénzből , amihez hozzá lehet azonnal férni , van 15% mondjuk. 8.5 milla kell ,ez 10 évre havi 100000ft (svájci frank alaú hitelnél ), bár én hasonló kalkulációt csináltam másfél éve, akkor 90 ezres törlesztő volt, ugyanekkora összegre, 20 évre.
    Gyereket nem vállalok be előre a medve bőrére, főleg, hogy a szocpol is megszűnt már .

    Segélyekkel sem nagyon vagy tisztában: a segély kb 50 ezer forint. Jó ha kifutja a lakáshitel felét.
    Dany007: így van. Nekem az :) Pont azt hülyézték sokan így le a APrciék kiíírásában, amilyen én is vagyok. Nem érdekelne ha 600ért sz.rt kéne lapátolnom, de 2-300ért PHPban fejlesztenem. Ismered a döntésem, tudod melyiket tenném.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák