Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Komolyan mondom anjanitól hátast dobok.

    Nem az a jövő megalapozása, ha az ember ukkmukkfukk beleugrik egy házasságba, vagy lakáshitelbe. Ez pont nem az. Én a pénzemet félretettem, egy részét lekötöttem, egy részét befektettem. Nekem ez tűnik logikusabbnak. :U

    Az otthoni részre meg tényleg nem tudok mit mondani: szalagmunkást kerestek csak. Egyszer úgy 5 éve beadtam a hűtőgépgyárba az önéletrajzom, vissza sem hívtak. Ennyit az otthoni , jászsági lehetőségekről. (az meg aki otthon él a szüleivel 25 évesen,dolgozik és nem fizet haza semmit, nem száll be a rezsibe, megvan a magam véleménye... )

    Tényleg én vagyok a hülye, hogy nekem nem az az életcél, hogy saját lakás, kocsi minnél hamarabb ?
    Hogy nekem fontosabb félrerakni nehezebb időkre, mint az, hogy itt és most a jelenben olyan szuper legyen?

    Hogy mit vártam az élettől?
    Egyáltalán nem volt opcióként benne a budapesti lakásvétel úgy 35 éves koromig. Jahm szülőfalumban már lehetne, szomszéd házat 1-2 éve pont ennyiért adták el, mint amennyi a megtakarításom. Kellett nekem? Nem. Fizettem a másoddiplomát is, ami kb 300 ezer forintomba fájt, de megérte. Ezzel már felvennének épp a hűtőbe,mert villmérnök az kell nekik, csak nekem nincs kedvem oda menni.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák