Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Indiant

    addikt

    válasz madrac #1274 üzenetére

    "biztos nem fogok másik romot ráhegeszteni, a gari miatt" van rá garancia?!
    Többe kerül visszaküldeni, mint a telefon.

    Ez csak hátlap és fólia.

    [ Szerkesztve ]

  • madrac

    őstag

    válasz madrac #1274 üzenetére

    Na, ezzel a másik akksival jó sokáig bírta, igaz sim kártya nélkül. Lemerült teljesen, és ezt rendesen tölti is. Majd újra kipróbálom a rosszat, de szerintem az teljesen halott.
    Viszont mit ne mondjak, nagyon lassan tölti kikapcsolt állapotban a fali töltőjével. 3 óra 20 perc alatt 67%-on áll... :U Nálatok mennyi idő alatt tölti fel 0-ról teljesen?

    GPS-t is próbálgattam ablakból, a google térkép kb 10 mp alatt pozíciót talált elsőre (epo-t letöltöttem előtte), de utána a gps tesztelő programok képtelenek voltak műholdakat fixálni. :U Megcsináltam az MTK tools-os mókolást, zöldre is váltottak a pöttyök benne, de utána a GPS status progi továbbra is képtelen volt fixálni sok idő alatt is, hiába látott 9-10 műholdat. A GPS test progi viszont tudott fixálni 3-at elég hamar. Szóval kicsit fura. Kifogom próbálni szabad ég alatt is.

    Beszélgetési hangerőt még nem piszkáltam meg, őszintén szólva nem tudom melyik értéket kell állítani hozzá, hiába olvastam a leírásokat. Láttam MTK tools-ban is vannak ilyen beállítási lehetőségek.

    Hogy a gyári 4.2.1-ről is írjak, szerintem auto fehéregyensúly beállításnál pirosasnak tűnik a kép, de ezt átállítva jó. Ezekszerint csak a W8+ szoftverében küszöbölték ki ezt a hibát, vagy ez a részét úgy hekkelte meg valaki?

    Ja igen, az iránytű nálatok mennyire stabilan tartja az irányt, mert ez lerakott állapotban is időnként ugrál?!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák