Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz rudi #19 üzenetére

    oké, csak az a mondat kb értelmetlen abban a formában
    nem lesz melgebb>cpu throttling tp-nél...mért röhögtetik ki magukat?:)
    végigsimítanám a hátát egy békebeli t60-nal annak aki ilyenre áment mond ;]

    HalasKYO azt pasztázni kellene sztem...
    terhelve még a kis verziók sem futnak annyit - 2560p - turbot meg célszerű kikapcsolni - win managementnél cpu 99% és már nem is él -
    nagyon egyszerű móka, két perc alatt megvan cpu csere/pasztázás:)
    500-ashoz kár hasonlítani bármit, kvázi hangtalan volt intel vga-val
    talán pont akkoriban váltottak át az ólommentes forrasztásra, mai gépek nagyon ritkán fognak menni 8-10 évet már csak emiatt is

    hallador utóbbiról tudnék mesélni...:)
    egy éves gép, alaplapcsere már volt benne, most nem tölti az akkut, valszeg megint lapcsere lesz
    kijelző hitvány fosch benne, fhd ami ilyen100k-s lenovonál még oké, 350-400k-s bc. gépben nagyon nem..utánaolvastam, van pofájuk beletenni 1500Ł-os zenbookba is ;] kinn azért jobban hullik a pengő, de ott is köpködnek rájuk
    a gép ettől független jó, engem is meglepett attól hogy elég ultra nagyon erős és masszív
    de ha hp 8540p, az egy brutál, sztem az egyik legjobban felépített gép, t60-am is volt sok, az is nagyon komoly, de ez ráfejel
    alu ház+rollcage belül az korrekt, kijelző fedlapot is hiába nyomogatom, nem színeződik el a panel

    most még talán a fuji aki nem trend gépeket csinál, de nagyon rossz felé mozdul már mindenki rajtuk kívül

    szerk: hd+ core i 1. gen eb. vs fhd core i 4. gen eb.

    SzaboZE 60/70p szériát gyerek játék szervizelni, új 50-es szériát se néztem vészesnek, 8540p-vel sincs gondom - az azért mókásabb -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák