Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Ribi #12 üzenetére

    Ezt Ti tudjátok. :)

    Én a tévémen csak televízió adást, és a DVD és BD filmjeimet nézem. Ehhez nekem bőven elég egy "CI+" kártya slot, egy antenna csatlakozó, és néhány HDMI port.

    Ami pedig ezt a tesztet, és a Hisense U8QF tévét illeti...

    Köszönjük, Elefánt! :R

    Ez az ismertető úgy kellett a fórum televízió vásárlásban tanácstalan tagjai számára, mint éhezőnek egy falat kenyér. :K

    Árkategóriájában ez most az egyik legjobb tévé, ami megvásárolható.

    A kontraszt értéke egészen elképesztő, jó fekete szintet produkál, támogat minden HDR szabványt, kiváló a fényereje, ráadásul a 65 colos változat 180 dimming zónát kapott, ami már önmagában is megsüvegelendő manapság, pláne ebben az árszegmensben.

    A felhasználói visszajelzések alapján a korai (béta/teszt?) példányok mozgásmegjelenítési problémáit a jelek szerint megoldotta az újabb példányok piacra dobása, és az újabb firmware.

    Igazi hátrányként gyakorlatilag csak az amerikai "testvérhez" (H9G) képest csak 8+2 bit-es színmélységet, és az "out of the box" színpontatlanságot lehet felróni.

    Én kíváncsi vagyok, hogyan alakul még az ára... volt már 300.000 forint alatt is pár hónapja a 65 colos, és elvileg tavasszal jön az utód modell is (H8QG/H9QH?)...

    Ha szakít a Hisense a hagyományokkal, és kihozza 75 (akár 85) colos méretben is, nagyot szakíthat abban a szegmensben is. A konkurensek ilyen méretű tévéi még mindig nagyon drágák.

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák