Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz Ősember #28 üzenetére

    Ja, sosem volt kikapcsolva...
    Csupán nem volt teljesen tényszerű számomra Rudi válasza...szóval még mindig várom, tudja-e milyen a 350esnek a hangja, mert annyit meg én tudok, h a 450esnek hangosabb ennél jelentősen. A proci passzívan üzemel, csak 45fok felett kapcsol rá, az meg csak komolyabb procimunkánál fordul elő:) A VGA-t viszont nemtom leszabályozni a gyárit. Nemtom, hogy kell. Viszont sztem meg fogom nézni, úgy hogy kihúzom az áramforrásból:D, nemhiszem, hogy megfőne az x700asom olyan könnyen. Szted?
    Jah, szubjektív a véleményem, ez egyértelmű, az is mindenképpen szubjektív, h mindenből a legjobbat, s legdrágábbat.
    Én biztos vok benne, h olyan halk amilyennek beállítom:) (sztem világosan írtam le), de attól még a zalman valszeg halkabb és én készséggel el is hiszem, de mondom, Rudi vagy vki más még nem győzött meg efelől. Mert úgy értékelem, mintha még senki nem is látott volna rajtam kívűl az én fajta tápomat. Enélkül pedig nem biztos h szerencsés ítélkezni...

    szerk: +ha halkabb is a zalman, az én mondanivalóm, hogy vajon elég nagy-e ennek a mértéke, hogy akár bárki számára is megérjen ennyi pluszt. (ok, azt kihagytam,h a zalman az csini fekete, FSP, stbstb...igen, valóban, mindenki maga döntse el, de nem kell mindenkit belerángatni ebbe a mókuskerékbe, a legeslegjobb keresésébe,mert sztem erősen kérdéses, h szüksége van-e rá :R )

    [Szerkesztve]

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

  • izee

    senior tag

    válasz Ősember #30 üzenetére

    Nembírtam kihúzni a kábelt, tán vmi 2 pöcköt kéne megnyomni hozzá 1xre, de képtelen vagyok rá:) Viszont a hűtőt sikerült leállítani akarata ellenére:D egy kicsit. Hát tény, hogy van hangja, de nem igazán tudtam felmérni, mert a szoba minimális alapzaja túl hangos volt ehhez...Várom a tüzetes vizsgálódást zalman vs chifi ügyben ha vki bizonyítékot akar letenni az asztalra, nem csak ígéretet :DDD (és sok szabadideje van:D)

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák