Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz rudi #12 üzenetére

    Ezt szerettem volna kiprovokálni...:R

    Mert a legutolsó ''hivatalos'' PH!-s álláspont ez volt:

    Véleményünk szerint tehát jelen pillanatban még nincs szükség az 512 MB-os kártyákra (legalábbis X800 XL-re biztos), a több memóriával szerelt verzió ára sokkal magasabb, mint amit ezért a felárért teljesítményben felmutat a kártya a 256 MB-os verzióval szemben. És elérkeztünk ahhoz a ponthoz, ahonnan kiindultunk, a jövő játékai (F.E.A.R., Quake 4, S.T.A.L.K.E.R.) bizonyosan szebben/gyorsabban fognak futni egy 512 MB-os kártyán, de addigra az X800 XL is kevés lesz ahhoz, hogy kihasználhatóvá váljon az 512 MB memória ezen a kártyán.

    Várjuk az újabb tesztet...de a szerény javaslatom az, hogy most ne csak egy (ATI) kari legyen benne...az NVIDIA is elkövetett néhány kártyát 256/512MB kiszerelésben...:U

    primus inter pares

  • Balázs33

    csendes tag

    válasz rudi #20 üzenetére

    Szia rudi, szia Renwick!


    Kérdésem lenne hozzátok, mint a cikk szerzőihez:
    Épp monitor vásárlás előtt állok. A kiszemeltem az ACER al1952 vagy a viewsonic VP930 lenne. Eddig azért hajlottam az acer felé mert 1300:1-hez a kontrasztja. Most azt írjátok, hogy az új VP930 már tudja ezt. De! Miért mondjátok, hogy nem pivotos? A hivatalos honlapon az van, hogy csak az Apple-lel nem megy a pivot, nem?
    http://www.viewsonic.com/products/desktopdisplays/lcddisplays/proseries/vp930b/index.htm
    vagy rosszul értem?
    És még valami. Ti már találkoztatok élőben ezzel a felújított monitorral?
    Esetleg tudnátok segíteni, hogy hol lehet kapni ezt a modellt?

    Üdv,

    Balázs

Új hozzászólás Aktív témák