Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • didyman

    őstag

    válasz 04ahgy #32 üzenetére

    Sajnos az a fajta zeneélvezet, amit ezekszerint Te is és úgy érzem, én is űzök, nem tömegcikk, nem lehet rá papíron is jól profitáló iparágat építeni. A magnóval persze egy akkori mércével is átlagos fül számára kiváltott hatást mutattam meg, én arról a kapcsolóról hamar leszoktam :) . Egyébként az 5.1 nem lenne olyan rossz, ha a költséghatékony megvalósítás nem hagyta volna figyelmen kívül az első és hátsó csatornák átvitelét az egyetlen szub csatorna ''javára''. Ezzel együtt is alkalmatlan sztereóra, a sztereó az sztereón szól jól, nem sokpontnullán. De ezt manapság meg lehet cáfolni marketinggel. Akinek meg olyan zenéi vannak, amelyekben a mély tartomány is sztereó és egy mono szub-basszus lekeverés éppen ezt irtja ki belőle-hát az hallgasson mást, vagy nem tudom. Amióta a kreatív megmutatta egy grafikonon, hogy a szubjektív hallásbeni élmény magasabb egy kristályosítónak hívott DSP trükk alkalmazásával a veszteségesen tömörített MP3-ról hallgatva a zenét, mint az alapjául szolgáló eredeti CD-ről, azóta nem merek írni semmit, mert még engem hülyéznek le..
    Azt a zenekari felvételt szívesen meghallgatnám, habár a klasszikus zene nem éppen közeli dolog, de kíváncsi lettem :) .
    Most pakolok öüssze egy RIAA korrektort ismerősnek. Na neki sem azért kell, hogy rápakolja otthon a CA végfokokra, digizni akar vele...Ez van.

    Szerk. Az Avala Győr felé, GYESEV vonalon mehet 160-nal? A V63-nak van még futó, 160-as forgóvázzal működő példánya? Úgy tudtam, hogy ilyen vázat csak pár darab kapott, alacsonyabb pályaszámúak közül, aztán azokról is leszedték, illetve leszabályozták, vagy a fene tudja.. :)

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Új hozzászólás Aktív témák