Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sziada5925

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nekem eddig semmi gondom nem volt a W300i telómmal, kivéve a fülessel az cserére szorult. Na szóval lett egy olyan problémám, hogy miután lehúztam az adatkábelt másolás után nem jött vissza a menü, hanem csak villogott megállás nélkül a telefon. Jólvan úgyis 2 éve gar mondom magamban holnap meglátogatom az SE szevízt. Elviszem gar levelet mutatom, elmondom a hibát, meg se hallgatta a csávóka, hanem leszedte a hátlapját és ott az akksi mögött van egy kis hely kihagyva ahol van egy ún. inikátor és az nekem piros volt, ami azt jelenti hogy garancia elveszett, mert 'beázott'. Hát azt hittem hozzávágom a telefont, mert tényleg nem ez volt a baja. Mondta hogy ott a kuka dobjam ki. Persze nála lehet hogy így megy 25ezer FT-os telefont csak így hajigáljak a kukába. Na mind1 ez nagyon negatív tapasztalat a SE telefonok szervízeléséről. Legalább mondhatták volna hogy arra az izére figyeljek, nehogy vizet kapjon. Most úgy döntöttem kipróbálom a Nokia telefonokat, drágábbak,de hátha jobb szoftverrel vannak ellátva, és megbízhatóbbak ilyen téren. Csak ezt szerettem volna megosztani, hogy más is figyeljen erre szervízjárat előtt! Üdv. Ádám :R

    Üdv: Ádám

Új hozzászólás Aktív témák