Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Maffia

    tag

    válasz thearc #34 üzenetére

    ''Ez a karesz, sajnos, bukta. Viszont megerősít abban, hogy jól választottam tavaly a 8800GTX karival.''

    Szintúgy. Nekem bejön a kártya, mert szerintem a késöbbiekben nagyon jó lesz ez az architektúra, de egyelőre sokkal jobban járok a 8800GTX-el és most én röhögök azokon, akik eddig azt mondogatták, hogy ''minek siettél a G80-al? Úgyis jobb lesz a konkurens majd válthatsz megint kártyát!''.

  • Vistaboy

    veterán

    válasz thearc #34 üzenetére

    Azért nincsen jelentősége a DX9-es teljesítménynek (legalábbis a számomra), mert már van olyan kártyám (7800GTX), ami DX9-es. Amikor kijönnek a DX10-es játékok (Nemsokára), akkor pedig igazán az fog számítani hogy DX10 alatt milyen gyors a kártya. És DX10 alatt gyorsabb lesz mint DX9 alatt, ez biztos. Nem mondtam egy szóval sem hogy a 8800GTX-től gyorsabb, de az új driver-ekkel még fog gyorsulni. És majd azokban optimalizálják a DX9-es teljesítményt is.

    Mod: Ja, persze ha lett volna pénzem megvenni a 8800GTX-es tavaly, akkor valszeg megvettem volna és most Én is azt mondanám hogy nem kell ATI. De majd csak Dec/Jan magasságába tudok új karit venni, és akkor olyat akarok, ami DX10 alatt gyorsabb, mert addigra már úgyis csak Crysis-ozni fogok... :D

    [Szerkesztve]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák