Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dag

    tag

    Sziasztok! Nemrég vettem egy ilyen telót, nagyon tetszik (SE W810-et vettem fél éve, de nem jött be) most viszont nagyon örülök a Nokia-nak mert végre egy telefont foghatok a kezembe és nem csak egy zenére, kamerázásra alkalmas, de mindennapi élethez alkalmatlan telefont. Viszont lenne pár kérdésem a telóhoz:
    - Mekkora a legnagyobb méretű memkari amit le tud kezelni a telefon (2GB?) Mindegy a márka?
    - Hangrögzítő nálam ilyen halk, vagy ez telefon betegség (6230i -hoz képest) Mondjuk nemértem mert a kihangosítója meg rohadt hangos... :)
    - A zenelejátszójával megvagyok elégedve, hangos is szépen is szól (stereo térhatást kikapcsolva) csak az eredeti Nokia fülhallgató az nagyon fapados hozzá. Melyiket ajánlanátok hozzá? Vagy vegyek egy átalakítót és jó hozzá a Sony HPM-70?
    Összességében nagyon megvok elégedve a telóval jobb nyomkodni mint az előző telómat és gyönyörű kijelzőjével és korrekt kinézetével belopta magát a szívembe. Csak vigyázni kell mert a zsebemből könnyen kicsúszik meg kicsit hidegebb mint a műanyagok természetesen érthető módon...

Új hozzászólás Aktív témák