Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz Zotya84 #106 üzenetére

    Tulajdonképpen minek az 5 év garancia? 5 év múlva már inkább teher lesz egy 500GB-os HDD, mintsem előny - megszabadulni tőle már nem igazán lehet (értéke 0), a gépben tárolva csak plusz rezonanciát meg zajt kelt, és még az áramot is fogyasztja. Ráfér mondjuk 20 film vagy 1 sorozat HD felbontásban, és kész - nem lesz nagy szám.

    Ehhez hasonlóan vagyok most a 10GB-os Quantummal, ami a szekrényben pihen évek óta, üresen - és nincs semmi baja.

    És kezdek nagyon hasonlóan érezni a 80GB-os Samsungommal szemben is, ami meg mobil rackben van, azaz gyakorlatilag sosincs áram alatt.

    A 200GB-os Samsungom meg ki van vezetve a szg. házból a földre, mert kibírhatatlanul berezonálta, akármit csináltam vele (gumira függesztés, celluxra függesztés, mosószívacsra/sálra fektetés, stb.). Szóval a padlón áll 5 db fogpiszkálón az 5 csavarlyukban, kb 1 centi magasan - így tökéletes, nem remeg a fél szoba padlója és szinte semmit sem hallani a működéséből.


    A mostani 200GB-os HDD kevés kezd lenni, főleg, ha előfizetek végre otthoni netre, és nekiállok letölteni. De nem akarok egy újabb vinyót, amit nem lehet belerakni a házba, mert rezonál. És nem akarok emiatt 40e Ft-os házat venni sem. Gondban vagyok, meg rajtam kívül sokan mások is.

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák