Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz faster #285 üzenetére

    ''Egyébként az AMD elég régóta a K7 csiszolgatásából él, és ha azt vesszük, kicsit elaludt.''

    Nekem a cikkből részben az jött le, hogy az Intel összedolgozta a 10 éves Pentium Pro technológiát a nemtom hány éves Netbursttel. Akkor ők nem csak csiszolgatnak? :F

    ''Szerintem azt írta, bajban van, nem azt, hogy béna. Inkább az ipari kémkedési potenciáját szidta az AMD-nek.''
    Nekem is az jött le az eredetiből, hogy de béna az AMD, hogy nem tudták már évek óta mekkorát fog dobbantani az Intel, ami most a Conroe-val érett be.
    Ez kb a Pentium M óta egyértelmű volt a nyilvánosság számára is. De szerintem ez még nem jelenti azt, hogy nem tudtak volna róla, vagy, hogy elaludtak.

    Intelnek is nagyon sok évébe telt érdemben reagálni az A64-re. Kétlem, hogy az AMD ne dolgozna már évek óta a következő lépésen. Az, hogy még nem készült el, szvsz nem jelenti azt, hogy alszanak.
    Bár pillanatnyilag (bizonyos szempontból) mindegy, hogy miért nem tudták megtartani a technikai fölényt, amit egy időre sikerült megszerezni. Akár aludtak, akár anyagi gondjaik voltak, akár csak csúszik az ellencsapás, a lényeg, hogy most megint az Intel procijai a leggyorsabbak, és még ár-értékben is verhetik az AMD-t, ha nem viszik le a béka segge alá az áraikat.

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák