Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bertoni

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék vásárolni egy Logitech Harmony távirányítót, kb. 20ezer pénz áll rendelkezésemre a projekthez.
    Ebbe a keretbe a 650 vagy a 700-as fér bele. Ahogy átolvastam a specifikációkat, a fő különbség a 700-as tölthetőségében van. Ezen kívűl - ha jól értettem - a 700-asban nincs mozgásérzékelő, azaz nem kapcsol ki?

    Kérdéseim: megéri az a kb. +2500ft a tölthetőséget? Ebből adódik egy másik kérdés: a 650-es meddig bírja szuflával elemekkel? Tudom hogy ez használat kérdése is, de a Logitech azt írja általánosan a színes kijelzős Harmony-kra, hogy átlagos felhasználást feltételezve 5-7 napig bírják egy feltöltéssel. Ha ennyit bír a 650-es az elemekkel, az durva lenne... Esetleg egyéb különbség is van?

    Ha valaki ismeri ezeket a típusokat, megköszönném ha válaszolna. Nem szeretném megvenni a rosszabbat, majd pár hét múlva szembesülni a negatívumokkal...

    Üdv,
    Robi

  • bertoni

    csendes tag

    Köszi az ötletet, de sajna a 600-as nem nagyon tetszik...

    A gond az újratölthető akksikkal, hogy csak 1.2V-osak, az elemek pedig 1.5V-osak. Egyre több elemmel működő eszközzel találkozom, amik nem hajlandóak működni ceruza akksikkal. Ráadásul több elem használata esetén az a 0.3V-os különbség természetesen nő.
    Épp most nyaltam be egy multimédia játékos távirányítójával, hogy csak elemmel bír működni...
    De ha a Logitech távirányítók működnek ezekkel a ceruza akksikkal, nincs több kérdésem, veszem a 650-est, mert az jobban bejön mint a 700-as és még olcsóbb is...

    Szóval a kérdés: működnek vagy nem újratölthető akksikkal a Logitech távirányítók???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák