Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vittuka

    aktív tag

    Aki aztmondja nem szep, az nem latta meg este a sotet szobaban.. :) Tobb mint fel eve nyuzok egy g15-ot, azthiszem sosem ulnek vissza egy szimpla billentyuzet melle, nagyon meg lehet am szeretni.. Az lcd-t rajta en is feleslegesnek ereztem eleinte, de azota eleg sok dolgot hasznalok mar rajta. Egyetlen bajom van vele, hogy kopik az ezust resz.. Nekem nem a gombok, azok hibatlanok (azthiszem az elso szeriabol valokkal volt az gond, hogy kopik a billentyu), hanem ahol a kezem sokat tamaszkodik, ott mar elkopott egy kicsit az ezust rajta, alatta meg feher a cucc :) Aki nem szokott vigyazni a billentyuzetre es egy hatfogasos menut ki bir szedni a sajatjabol az azert vigyazzon ezzel, mert a multkor beleontottem veletlen egy kis olajos vizet.. Azota a hattervilagitast nem tudom allitani es a tab-ra neha ''9'' -est ir :D Ja igen, es hajszaritot se hasznaljatok ha mar megtortent valami baleset, mert ezt az ezust festest rendesen felszedi..

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

Új hozzászólás Aktív témák