Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cicero

    őstag

    27-33 ezret biztos nem adnák egy billentyűzetért. Nem azt mondom, hogy 2 ezerért kell venni, nekem például 13 ezres logitech internet navigator billentyűzetem van, nem azt mondom hogy halk (elején egész halk volt) de meg vagyok vele elégedve, főleg hogy most lesz 5 éves, és még egyik gombjával sem volt problémám. Kicsit sárgás már (nem cigitől, lakásban senki sem meri, mert harapok! :D), de legalább fehér és kék kombináció, nem pedig full fekete az egész. Ha már 30 ezerért veszek valamit, elvárom hogy legalább úgy nézzen ki mint egy apple billentyűzet (ami mellesleg 10 ezer forint körül alakul - jó nem világít, de ki szeret sötétben ülni, és egyáltalán nem zavarja az hogy a szeme sarkából kékséget lát?) és ne úgy mintha megjárta volna már a poklot. Komolyan mint a búcsúban kéken világít alján meg olyan mintázat, amit pomber csipszben lehet kapni lemosható tetoválás néven. Az egész professzionál pécé cuccok az évek múlásával egyre elvontabbak, rondábbak - sötétebbek - lesznek, nem tudom hogy miért jó ez, talán valakinek tetszik? Nem azt mondom, hogy normális az az ember aki 30-ad egy billentyűzetért, de merem azt gondolni, hogy ízlése van, erre a kezébe adják ezt a - leggyengébben fogalmazok - szart.

    U.i.: Azt meg senki ne gondolja, hogy jobban fog játszani egy drágább billentyűzettel, vagy ha netán jobban is fog, kevés lesz a különbség, inkább fektessen be egy jobb egérre, annak nagyobb a közreműködése fpsben pölö (persze nem kell 17 ezerért egérpadot sem venni hozzá)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák