Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz he7edik. #8 üzenetére

    ''...és ez semmivel sem néz ki jobban...''

    Tudod, egy iAudio (kis tulzással) akár hupilila vagy bugyirózsaszín is lehetne tőlem, akkor is azt vennem, nem pedig valamilyen csili-vili ''kirakat'' terméket.

  • bwoay

    nagyúr

    válasz he7edik. #8 üzenetére

    :O télleg jó sok lejátszóval lehetett dolgod,
    ha ránézés alapján képes vagy ilyesmit megállapítani...

    Renwick:
    Azt szvsz nem is vonja senki kétségbe, hogy mondjuk playlistben barangolni
    kényemesebb ezzel az érintésérzékeny kezelőszervvel
    (nyilván egyszerűbb azzal scrollozni, mint egy joyt pöckölgetni).
    viszont az kétségtelenül nagy hátránya a swing touchnak,
    hogy zsebben nehéz kitapogatni, ruhán keresztül használni pedig nemigen lehet.
    Szóval csupán kézbevéve érvényesülnek az előnyei,
    én meg pont azt várom el egy lejátszótól,
    hogy a lehető legritkábban kelljen előtúrnom a zsebemből,
    pl a számléptetés, hangerőállítás ne kívánja meg ezt tőlem.
    Az csak hab a tortán, hogy (a tulajok szerint) túl érzékeny, annak ellenére,
    hogy az érzékenység menüből állítható.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • bwoay

    nagyúr

    válasz he7edik. #20 üzenetére

    így már teljesen jogos, ezzel nem is tudok vitába szállni,
    teljesen szubjektív a design megítélése. szerintem inkább legyen visszafogott,
    de az i7 nekem sem kedvencem forma és stílus terén a Cowon lejátszói közül

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz he7edik. #24 üzenetére

    Ööööö... Lehet, hogy sokat számít a design, na de hogy a legtöbbet? Szerény nyomott véleményem szerint egy hordozható zenelejátszónál az a fontos, hogy hogyan szól - ebben pedig a Cowon lejátszói bőven az élbolyba tartoznak. Volt szerencsém meghallgatni egy U3-at egy Sennheiser HD-650-nel, finoman szólva is letettem tőle a hajam. Én legalábbis hangzás alapján választok zenelejátszót, a többi szempont csak ezek után következik.

    Abban természetesen igazad van, hogy a design is számít, és mint ilyen, teljesen szubjektív megítélés alá esik, de szerintem a Cowon készülékek szép formatervvel érkeznek (egy-két kilengéstől eltekintve). Az iriver iFP-100-as sorozata után (ami eddig nekem a leginkább bejött formaterv/ergonómia szempontjából) rögtön ott a képzeletbeli toplistám második helyén bwoay kollega kedvence, az iAUDIO U2 áll, mint a funkció és forma majdnem tökéletes harmóniája.

    A Cowon lejátszói pedig, bár ''összességében'' természetesen nem olyan ismertek, mint pl. a Sony vagy az Alma termékei, saját kategóriájukban komoly márkának számítanak - persze nem átlagkonzumer szemmel, aki MP3 lejátszókat csak a Tesco-ban nézeget. Viszont biztos, hogy Te is találkoztál már néhány Cowon/iAUDIO teszttel itt a PH! hasábjain. Ha egyszer lehetőséged lesz rá, hallgass meg egy iAUDIO-t, nem fogsz benne csalódni.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák