Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beencee

    senior tag

    Végre egy egész jó kis HTPC... (mennyire rossz név is ez, tejóég :Y )

    - Végre 430mm-es modulméret, non-pc kinézet, jó méretarányok (a legtöbb HTPC ház baromira mély...), stb. A műanyag előlap nagy mínusz, a masszív, merev fém szerkezet és előlap nemcsak divatból kellene az ilyen készülékekre sem. Kicsit nagy az MSI logo, de ez legyen a legnagyobb baja...
    - A távirányító hasonósága nem véletlen, ez tulajdonképpen egy MS Remote [link] (majd' 2 év használat biztos működésű, elnyűhetetlen darab). A vevőjéről nem írtatok semmit, valószínűleg az előlapba épített (az MS Remotehoz adott standard) vevőről van szó, ekkor visziont gond nélkül működik vele az MS Remote Keyboard MCE [link] (ezt meg kb egy éve nyúzom nagy megelégedettséggel).
    - Hűtő és a táp kifejezetten tetszetős, remek darabnak tűnnek a számomra.
    - ''Megpróbáltuk a VFD-t is életre kelteni, de sem a melléklet szoftvert telepítve...'' Nem részleteztétek, hogy ez milyen szoftver is, sztem vmi drivert érthettetek alatta, így aztán nem is csoda, hogy nem ment a VFD, ennek kezelése általában a HTPC front-end szoftver feladata, az adott driverrel, vagy pluginnel karöltve.
    - A bővíthetőség sztem bőven elég, bele egy gumis felfüggesztésű, halk notivinyó, egy hardveres TV kari, rá egy op-rendszer+front-end szoftver és már dughatjuk is a TV-re és az erősítőre.

    Egyszóval nekem tetszett...

  • beencee

    senior tag

    válasz dabadab #13 üzenetére

    Abszolút egyetértek :R

    Utopista
    HTPC vagy erősítő, hogy lehet a kettőt összehasonlítani, alternatívaként szembeállítani? HTPC és erősítő...

Új hozzászólás Aktív témák