Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz ddekany #264 üzenetére

    Hát nem ez az elmúlt évek tapasztalata.
    A játékokat pedig nagyon hosszú ideig úgy fogják fejleszteni, hogy DX9 alatt is fussanak, ugyanis nem mindenki vesz Vista-t, és egyenlőre még DX10-es kártyát sem.

    ***

  • barnam_

    nagyúr

    válasz ddekany #264 üzenetére

    Hát az kiderült, hogy lassabb DX10-alatt, mint DX9-ben. Az igaz, hogy a Lost Planet még csak az első DX10 játék, és demo is, de ha így teljesít, akkor én nem fűzök sok reményt az újabb játékokhoz, még ha kijönnek új driverek is. És a lényeg az, hogy ezt az eredményt vmod-olva éri el a kártya. Egy vga teljesítményét meg nem lehet tuningra, főleg nem vmod-ra alapozva megítélni.
    Egy DX10-es középkategóriás vga-nak meg illene 1024x768-as felbontásban max.-on futtatnia a játékokat.
    A programozókat/fejlesztőket meg nem érdekli, hogy a gyengébb gépen is menjen maxon, hiszen az élteti a játék ipart, hogy az új, szebb játékért megvegyék az új, gyors, és drága hardvereket.

    Kicsit jobban melegondolva, ez a vga 20-25k körül éri meg, ha nem zárkózik el a tuningtól, és DX9 játékokat akar játszani, de kiszeretné majd próbálni a DX10 játékokat.

  • Csiborbogár

    őstag

    válasz ddekany #264 üzenetére

    :R
    Na végre pár értelmes gondolat! :))
    Lost Planet demo pffff :(
    Várjunk még, és aztán ítéljünk. Ha jól emlékszem annak idején ugyanez volt a 6-os szériával is. Mindenki fikázta, hogy ugyanmár dx9.c kinek kell már, nem is szebb a játék. Mondták ezt olyanok, akik azt hitték, hogy x850-nél működik a Soft Shadows. Ugyanmár!
    Nem sok olyan technológiai vívmány volt, amire rögtön mindeki azt mondta: Ez igen!
    Eleinte mindeki csak a fogát szívja, meg élcelődik rajta. De amint kiforrja magát, ők lesznek azok, akik csendben meghúzzák magukat, és később ugyan, de használni fogják azt. Nem érdekes? Az ember mindi beleesik ugyanabba a hibába.
    Én azt mondom, várjuk ki a végét, és majd akkor viszatérünk a témára!
    És most mindenki lámázhat azon, hogy igenis én is azért vettem ilyet, mert meg akarom tapasztalni, hogy milyen. No és? Én hiszek benne, hogy fizikai adottságaihoz(32 steam, 128bit) képest igen jól teljesít, hiszen megtapasztaltam.
    Most arrogáns lehet, de igenis vegyen mindenki dx9-es karit, ha azt akar, de ezt a karit ne fikázza senki, akinek nincsen vele tapasztalata! :((

    Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

Új hozzászólás Aktív témák