Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Veriakilis

    senior tag

    válasz R.Zoli #40 üzenetére

    'Ertsd ezt úgy ,hogy léghűtéses gépbe nem való... A rendeltetésszerű használat is soszor hiányzott a userek felől... '

    Ez az állítás csak bizonyos esetekre, és bizonyos gépekre érvényes.

    Nálam például a gépházon kívül van felcsavarozva a ZEZ (300W), és így nem hat a táp a gépház belsejére, és a gépház belseje sem hat a tápra.
    Mondhatnám, hogy léghűtéses a gépem, de passzív, ami ez esetben ugye nehezítené a dolgot, mégis prímán megy ebben a melegben is.

    De gondolom ezt arra az esetre értetted, ha valaki egy rosszul szelőző házba szereli, ahol szűk helyek vanak.

    A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

  • #72042496

    törölt tag

    válasz R.Zoli #40 üzenetére

    Azért a 300-assal igencsak meg lehetett szívni. Én is belefutottam abba, hogy de jó, passzív táp, ennyivel is csendesebb lesz a gép, erre úgy cincogott, hogy inkább lecseréltem egy 430-as Seasonic S12-re.
    Furcsa ilyet leírni, de utóbbi táp olcsóbb, s halkabb(nak érzem) - nem bocsát ki olyan kellemetlen hangot, mint a 300-as Zen tette. Emellett a kábelezése is kulturáltabb: hosszabbak a vezetékek, s van rajta PCIe csatlakozó.

    Aztán majd meglátjuk, a víz elkészülte után hogy állok a hangjához - ha lesz is Zen a gépben, az biztos, hogy nem a 300-as lesz. Olyat soha többet.

    Veriakilis: A Zen topicból: [link]

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz R.Zoli #40 üzenetére

    didymannek azóta sajátos és nemtúl potitív tapasztalatai vannak Zenröl ezek felöl is érdeklődhetsz...

    ''Volt eddig 6 darab Zen vagy arra épülő tuningolt táp a birtokomban''
    tuningolt táp? ííí

    '' mert mindenki orrba-szájba elkezdte vásárolni olyan gépekbe is amihez nem is való passzív táp...Ertsd ezt úgy ,hogy léghűtéses gépbe nem való...'' :R :Y
    Hszed, ezen részét nem kommentárolom, úgyérzem ordít belőle vmi...

    ''Azt hiszem a Zen 300-as az első használható passzív táp...''

    itt döntöttem el nem olvasom tovább a hszed


    #42 Cerklis: Nemkell sokat kutakodni cikkek, forumban azért, hogy az ember belefusson hasonló. szétégett a zenem gyönyörüségekbe. szerk: lehet azért égett szét nekik mert a zen ''léghűtéses gépbe nem való'' :DDD


    [Szerkesztve]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák