Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz rudi #27 üzenetére

    Szerintem mar egyszer kerdezted, hogy milyen videokartyakat lehet hasznalni benne, es mar mondtam, hogy 7800 gt vagy x1800xl gyarilag is tesztelten belemegy. 780-as vagy 770-es procival ez teljesitmenyben kb. ott van, mint a tesztelt konfig, siman birja a tap.

    Sztem hiaba keret nelkuli, 1500 rpm vs 800 rpm. Muszerrel meg kene merni nyilvan, de ha a gyari specifikaciot nezem: primecooler 20-30 db, nexus 19.2 db, szal 1500 rpm-en kb egyforma hangosak, ugyhogy 800 rpm-en nyilvan halkabb a nexus.

    Tuti biztosan allitod, hogy osszesen egy cpu hutovel elmenne egy ilyen gep? Passziv tappal es hdd-vel a hazban? Nekem ez eleg veszelyesnek hangzik, sehol nem lattam meg ilyet, de ha csinalsz ilyen tesztet, szivesen megnezem.

    Mondom, mivel beszoltal, hogy nem tudom, mi huti le az a64 procikat, en azt hittem van valami a tarsolyodban, ami venti nelkul, vagyis passziv modon a haz oldalan talalhato ventihez viszi a meleget (ha lattal mar shuttle-t belulrol, akkor tudod, mirol beszelek), nem gondoltam, hogy annyira lenezel, hogy azt hiszed, nem lattam meg hutoventit cpu-n...

Új hozzászólás Aktív témák