Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz fLeSs #2 üzenetére

    Hát, kinek mi, ugye??? Én szerettem volna venni új raptort, amiről régebben írtatok, hogy pl. a kisebb, ~38 gigásnak is ki lett cserélve, és fel lett javítva a nagyobbikra az elektronikája. Csakhogy, nálunk még nem találtam.:B :O Számomra az még csak-csak megfizethető kategória lenne, és játékra kell, ott mindegy (majdnem) a wincsi zaja, hőtermelés meg szintén, mert ugye egy gammer gépben logikus, hogy van házszellőzés.:B
    Eddig 2 wincs volt a gépben, beraktam a harmadikat, és jelentőssen megnőttek a hőmérsékletek, már a wincsieké. Eddig csak kifele nyomattam a házból a luftot, de most már a wincsik elé is be kelett, hogy rakjak egy 12-s ventit, porszűrővel.:B Így megy kb. annyit, mint elötte (hőmérsékletileg). :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • orbano

    félisten

    válasz fLeSs #2 üzenetére

    Jelenleg egy 160-as DM10-em van, és hangügyileg semmi bajom vel (ugye csapágyhangja nincs, maga a seekelés sem kelt igazán hangokat, csak bazi erős rezonanciát, amit a szilikon talpak, amikkel eddig fel volt szerelve, teljesen elnyelték). ehhez képest hol van egy Raport hangja? Főleg a meghajtás hangja érdekel, a seekelés sohasem zavart, szeretem, ha hallom, hogy tölt a gép. De ha sivít folyton, attól meg tudok hülyülni (mint pl. a régi maxtorok, vagy quantumok).
    Sajnos nincs ezügyben sok tapasztalatom, nagyon régóta csak maxtrort használok :U

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák