Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz iMaverick #36 üzenetére

    Nekem már ment tönkre így pendriveom, legalábbis szerintem ez lehetett az oka. Vagy bármi más, de én erre gyanakszom. Mindenesetre jó sokszor ki lett rántva a gépből, és egyszer csak teljesen süket lett, abszolút semmi reakciót nem vált ki a gépből, ha beledugom.

    Egyébként ezzel együtt is egy baromságnak tartom ezt a droidos korlátozást, nálunk a céges gépen NEM telepíthető semmiféle USB-s cucc, még egy webkamerát sem dughatsz rá a gépre rendszergazdai engedély nélkül. Szóval lehet szopni a bluetooth fájlküldéssel és barátaival, ha nem tudod mass storage-ként csatlakoztatni a telefonodat. Welcome to the future... pfff...

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • Penge_4

    veterán

    válasz iMaverick #36 üzenetére

    Nekem személy szerint eddig egy sem, de eddig aki megkeresett nem működő (de nem külsőleg sérült, kimosott, stb.) pendrive-val, azok majdnem mindegyike azt felelte a "Leválasztod vagy csak lehúzod?" kérdésemre, hogy csak lehúzza. Sima személyes statisztika, de furcsa, hogy egyeseknél még a 256-os, 512-es példányok is működnek, míg mások márkásabb 4+ gigásból is már a másodikat/harmadikat fogyasztják.

    Mondjuk gondoltam arra is, hogy jellemzően ugyanezek az emberek rendelkeznek Vargáné tápos asztali gépekkel, illetve hasonló minőségű notebookkal, így fene tudja.

    Na meg a sima statikus elektromosságot sem zárnám ki.

    Egyszer volt egy esetem, mikor a csaj épp törölgette az iPhoneja kijelzőjét a felsőjével. Majd mikor említettem neki, hogy ez nem túl jó ötlet, magasztos sznobizmussal közölte velem, hogy a kasmír puha anyag, nem karcolja össze a kijelzőt.

    "Ha valaki meg mégis átpattintja a Win-ben a pufferelt írásra, akkor viselje a következményeket..."

    A Windows Ultimate Pro Pistike Edition-t kihagytam. Az is ezen emberek sajátja.

Új hozzászólás Aktív témák