Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szemjuel

    tag

    válasz DMG #6 üzenetére

    1 nap alatt? 10ezres játékok? 13ezerért vettem a GTA 5-t, a fő szál 30 óra volt kb. emellett van elég sok más lehetősége a faszinak, így a 330 forint / óra szerintem megéri

    AC sorozat: legalább 14-15 óra de inkább több a végigjátszás ha az ember a történetre is figyel meg nem csak darál. pl a black flag előtti részeket 7 ezer forintért vettem meg. mármint azt az 5 részt összesen 7ezerért... újan.. ki se számolom olyan elenyésző.

    black flag, jelenleg 23 órát játszottam vele, végigvittem. de neten még nem nyomtam. 12ezer volt ha jól emlékszem.

    far cry 3, kb >14 óra. szintén 7ezer. akkor az 200 kerek forint óránként

    akkor most sorold azokat a szórakozási formákat, amik óránként 200 és 500 forint között vannak. az újrajátszást nem vesszük bele, mert egy sört se hánysz ki és iszod meg újra...

    és amint ezt végiggondolod látod is, hogy a mai játékok többsége megfelel a normális elvárásoknak. ha meg minden játék úgy mesélne történetet, hogy beszarsz, akkor minden csak egy félinteraktív film lenne. ami persze biztos nem rossz, de egy idő után meg az lenne a baj...

    szerk.: ez elég off volt úgyhogy szürkézem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák