Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Y72

    aktív tag

    Régebben gondolkoztam egy ilyen órán, pont a sportolás miatt, kb én is túrázáshoz használnám. Így jól jött ez a "teszt", az idézőjel csak azért, mivel mint kiderült az óra nem is igazán alkalmas semmire hobbi szintű felhasználáson kívül.
    Úgy tűnik nem véletlenül kerül 2-3x többe egy sportóra, miközben valójában azok sem érnek többet (csak nincs konkurenciájuk).
    A pulzusmérő pontossága érdekelt volna nagyon, mert mellkaspántot használok és az idővel egyre macerásabbnak találom. A GPS trackről is lehetett volna pár kinagyított részletet felrakni, mennyire tér el, mennyit vág le, magasságadatokban milyen különbségek vannak.
    Ezen kívül navigálásra lehet használni? Előre megtervezett track-et betölteni? Annyi kérdés maradt megválaszolatlanul, csak az nem hogy milyen cipőben voltál. (hehe, asszem ilyenkor ki kellene rakni a feliratot hogy termékmegjelenítést tartalmaz).

    (#4) PirosHello:
    Fontos amit írsz: pótolni a kiizadt ásványi sókat, de nem árt ha ésszel fogyasztod a reklámok által egészségesnek hirdetett dolgokat. Nekem csak rossz tapasztalataim vannak velük mert mindegyik cukrot tartalmaz lassú felszívódású szénhidrát helyett. Amúgy meg normál étkezéssel is be lehet vinni azt ami kell, ha tudatosan rakod össze az étrendet.

Új hozzászólás Aktív témák