Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz bollokcs80 #1 üzenetére

    Én 2017-ben rögtön a második helyre tettem a HMD-t, a Samsung mögé. Mondom ha így folytatja, akkor első is lehet. Hát ez nem jött be. Az első szériát nagyon szeretem, a .1-eseket is, de pl az 5.1 Plus és a 6.1 Plus már rendelkezik durva hibával (usb kiszakad). Hát az utána lévők no comment. A 4.2 tetszett még, bár semmi extra a telefon, ráadásul drága is volt, viszont a mérete jó. Ennyi szól mellette. Esetleg még a kamera hangfelvétele jó.

    Szóval tavaly dobtam a márkát. Én úgy tartom magam, mint az utolsó mohikán, szóval szerintem rajtam kívül már mindenki régen elfelejtette a brandet. Már én is amúgy.
    Csak alsós szarokkal jelentkezett eddig a gyártó, meg azokat frissítgeti. Ezekkel akar piacot szerezni? 1.3, meg társai 10-es droidon, a nála jobbak, és alig idősebbek meg sehol. Talán kilencen.

    Hozzanak ki normális telefont a 4.2 méretében, és akkor van miről beszélni a részemről. De már egy normális lapátnak is örülnék a cégtől.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • fateless

    veterán

    válasz bollokcs80 #1 üzenetére

    Ami azt illeti én is nagy reményeket fűzök Trump távozásához, nem amerikaiként a döntései és főként a döntésmechanizmusa felettém bosszantó. Ugyanakkor Biden sem túlzottan pártolja a kínai technológiát e téren. Bár gyanítom, váltana, de feltételezem, nem első körben tenné ezt, és nem tudni, milyen formában.

    Érdeklődve várom a következő 3-5 évet a mobiltechnológia geopolitikai oldalán.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák