Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz nexplo #28 üzenetére

    Nézd, az utóbbi 1 évben havonta egy elhullik, alig terhelt állapotában, S11 problémával. (2-3TB talán... Üzembiztos stabil tápegységű gépekben)

    Ez nekem nagyon nem éri meg semennyiért se.. Tele van a net vele... Még egy irodai gépbe se tenném. Hibás a vezérlő FW egy jó nagy adagon.. Tehát ez az olcsóság ára? Nem egy bestbuy

    Ez nem best buy. :) Az a best buy, ami árában megbízható is. Az A400 nem az.
    Isten ments, hogy utána nekem kelljen szenvednem a garanciális ügyintézéssel... Ja meg hozzáteszem nem tudod menteni semmivel sem a tartalmát, ha ez a hiba előjön..otthon biztosan nem.

    Menj át az SSD topicba, keress rá. Elég sok hiba van, Youtube-on megoldás is van rá, ha sikerült, nekem kettőt sikerült megmenteni, igaz adatvesztéssel.

    Egy német adatmentéssel foglalkozó cég újraírót is kínál hozzá... Nem kis összegért.. Valószínűleg nem azért mert best buy ... :)

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák