Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mégse száll ki a Meizu?

    ma Egyelőre nem úgy tűnik, mintha ne maradt volna azért valamicske erőforrás az AI mellett a mobilokra is; újabb Meizu készülék tűnt fel.

  • Mozgásban a 33 Immortals

    gp A legújabb bemutatóban egy boss harcot láthatunk a készülő roguelike játékból.

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztikac

    őstag

    válasz bambano #36 üzenetére

    ''- nekem senki ne merjen abortuszt tiltani, aki ostoba indokkal tiltja a gumióvszer használatát még az aids-sel agyonfertőzött területeken is. Az, aki kijelenti, hogy az óvszer használat bűn, tömeggyilkos. Ja, azt se felejtsük el, hogy abortuszt a terhesség 12. hetéig engedélyeznek, akkor pedig még nem gyermek.
    ''

    Ja, amit afrikában is művelnek az botrány :((( Egyáltalán hogy gondolja az egyház hogy joga van ilyesmibe beleszólni? Bár nemrég olvastam hogy a pápa azt nyilatkozta hogy a pokol fizikailag létező hely, úgyhogy a hívek értelmi szintjén sem lehet meglepődni... Az egész vallásosdi semmi másról nem szól csak a pénzről meg a hatalomról. Csak nem fogják fel hogy a kutyát nem érdekli a népbutító szövegük, ez a még középkorban elment de a XXI. században??? Bár az ilyesmi a talmida-féléket nem érdekli úgyis valami másfél oldalas vallásos zagyvasággal fog válaszolni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák