Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz cskamacska #35 üzenetére

    Nominál sztem nem lesz olcsóbb, csak a Ft illetve EUR fog kevesebbet érni. Ezért érdekes kérdés az ingatlanok értékállósága is: persze, HUF-ban számolva szinte sosincs ingatlanválság, csak épp vannak hosszú időszakok, amikor messze jobb üzlet pl államkötvényt venni, még ha elég pocsékul is kamatozik.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • Chaser

    titán

    válasz cskamacska #35 üzenetére

    mondjuk nem is mondtam, h az fejlődés ( :
    egyik folyamat generálja a másikat, csudapesten nagyon szép helyek vannak, turistákat nem érdekli a hülyeség, befektetőket sem amíg nincs bálhééé', meg mint tapasztalom azért hazánkbeliek közt is akad pénzes, valaki mondta aki akart már befektetett, több embert ismerek akinek 10 v annál több lakása van, és aki nem vesz többet max azért, mert már sokkk neki, ez is olyan h folyamatosan termelnek, van mellette egy tisztességes jövedelem, kb talált pénz kategória ami bejön lakás kiadásokból, mehet is vissza oda
    pár év múlva kell ezeket átbeszélni, én továbbra is tartom magam ahhoz amihez pár éve, nincs lufi, sok-sok folyamat van, amik generálják esetenként egymást
    van egy idősebb villanyász ismerősöm, mondjuk úgy, anyagi gondjai nincsenek, ellenben sok helyen megfordul/megfordult, mivel ugye villanyreszelő' még a nagy embereknek is kell, illetve nekik kiemelten :d eszmecseréztünk már erről párszor, osztja a véleményem, de mondott egy extra infot, nem tudom valós-e, így nem reklámozom, de ismerve az öreget valós, az is egy elég folyaat generáló tényező
    stagálást várok személy szerint majd, visszaesést nem, ahhoz disznóság kell

    szerk:
    a vidék egyre erőteljesebben lemarad, az öreg azt mondta ez régen is így volt, van csudapest, meg a vidék, mostanra még erőteljesebb lett a határvonal
    sok helyen megfordulok én is, sajnos azt kell mondjam a nagy falun kívül mindenhol untam magam egy idő után, itt még töredékét nem tudtam megnézni annak amit akarok, nem beszélve a sokat szidott bkv-ról ami sztem nem olyan rossz, arról, h mindig vannak boltok, sokan azt mondják barátságtalanak az emberek, ezt sem tapasztaltam, pár év alatt több ismeretlennel kommunikáltam itt mint addig előtte való életmben - hajléktalanokat és tarhálókat nem számolom bele, belőlük sajnos rengeteg van -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák