Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pitterr

    tag

    Háttérkép cserére az Androlib Wallpapers-t tudom ajánlani, qurva jó képek vannak benne, és nekem eddig mindig pontosan illesztette a képet, szép volt, nem volt elcsúszva, összenyomva stb. Természetesen mobilnet és/vagy wifi szükséges a használatához.

    Ja és még vmi. Olvastam itt az akksis problémákról. Én tegnapig semmi furcsát nem tapasztaltam ilyen téren, tegnapig. Este 10-11körül levettem töltőről, akkor fullon volt és kíváncsiság képpen kikapcsoltam a háttérben történő adatforgalom engedélyezését, amit itt páran említettek, hogy az némiképp még jobban kíméli az akksit. Szal ezek után 2g-n ment reggelig, háttérben tudomásom szerint semmi nem volt aktív. Erre reggel 8kor 76%-on volt. Dobtam egy hátast mert máskor simán 100, vagy 95 vagy ilyesmi. Erre utána 4-5 óra intenzív nyúzás (mobiltv, netezés, zenehallgatás, gps teszt, bluetooth, telefonálás 1 óra, sms minden) után délután 1 körül 29%-ot mutatott. Arra, hogy 8-9 óra alatt miért merült a semmitől 24%-ot, majd 5 óra nyúzás alatt csak 46%-ot nem tudom mi a magyarázat.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 4

Új hozzászólás Aktív témák