Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Synthwave #67 üzenetére

    Nem már... :DDD Ugyanannyir értelme nincsen, mint mondjuk Q3, QL, QC-ben, vagy akár egyéb lasabb competetive játékokban. Kipróbáltam az Assasin legújabb részét nightmare-en. Pff Lópikula!!! Még mindig az AI a legszűkebb keresztmetszett. 60Hz-en is simán beatelhető, annyira gyenge kihívás egy single player egy kihívást jelentő Quakerrel szemben... AAA-hoz bőven elég oda a 60fps/60Hz.... :DDD Az más téma, ha valaki ennek ellenére szívesebben játszik magas képfrissítésű monitorral, single-ban. Ezt én is elfogadom. Mindenkinek joga van hozzá. Csak azt mondom, hogy az értelme nem annyira jelentőségteljes, mint mondjuk Competetive játékokban, ha már legalább a középmezőnyben játszik valaki az online térben.... Közép mezőny alatt sincs értelme a 120Hz plusznak, mert akkor nem a monitor a limit...

    (#69) satz18 Egy jobb TN-nek még mindig legalább 2x-3x jobb a pixel response time-ja. Az én igényem szerint biztosan nem vennék 240Hz-es montort TN panel nélkül. Jelenleg IPS és VA panelek nem képesek tartani a 240Hz-t, a pixel az átlag pixel response miatt (nem a specifikációkban megadott marketing GtG bullshitet kell figyelembe venni.) 144Hz-en adnék esélyt egy jobb VA-nak vagy IPS-nek...

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák