Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    Noukoum: IGen muszáj, mert amúgy nincs értelme hasonlítgatni melyik az erősebb vagy jobb ár/érték arányú. Esetleg NonK Intel egy árban lévő Ryzenel, de szerintem ott meg nem annyira versenyképes.

    Mr.Csizmás: Nem értem.

    Ragnar_: Azért nem érdemes és nem is lehet általánosítani, mert nem mindig láttjuk, hogyan tesztelnek és egyik másik beállítás hol ennek hol annak kedvez.

    Nem vagyok fan AMD-nek szurkolok inkább. Most is 1700 Ryzenem van. Anno a Ryzent védtem amikor tuning nélkül tesztelték. Most más a helyzet mert olyan inteligens a turbója, hogy igazából annyit tud mint tuningban, így csalóka lehet az OC nélküli tesztek igazából OC-sak Ryzen oldalról. Ryzen maxon pörög Intel meg nem, pedig ügye pont ez a megmaradt előnye a magas órajel.

    Ha hiszitek ha nem teszteltem a procim 2080Ti-vel is. Nyílván nem hajtja ki, de érdemes nézni ahogy FHD-ról mentem felfele felbontásban, hogyan változnak az eredmények. Viszont 2080 van most itthon ezt már majdnem kihajtja 95% körül a GPU 100+ az FPS (BF5). Na most ha mellé teszek egy 9900K akkor úgy tűnik hogy alig gyorsabb közbe 100e-vel drágább.

    Ha gondoljátok mentsétek el a csatornát, valamelyik nap összeengedek Intel meg AMD-t értelmes és ésszerű beállításokkal is. Esetleg ha valaki kér egy adott beállítást azt is megcsinálom.

Új hozzászólás Aktív témák