Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    ennek a kommentnek nem sok értelme lesz, mert, akit érint, az mindennel tisztában van, akit nem érint, annak pedig teljesen irreleváns. :)
    kerékpárosként éveken át az volt a kérdés: egyáltalán vásárol-e akárki itthonról?
    könyvjelzőim közt amik vannak: wiggle, ribble, merlin, bike24, rosebikes, bike-components, bike-discount, planet-x (on one), xxcycle. Mindegyikről többször vásároltam, mindegyikről vannak kellemes emlékek, wiggle-ön meg pár napja láttam, hogy már semmilyen kedvezményem sincs (korábban platina tag voltam, amihez évi 500GBP-t kell nálukhagyni). Merlinnek nagyon örülök, éveken át nyaggattam őket, mikortól szándékoznak Magyarországra is szállítani. Aztán egy szép napon elkezdtek. Szereztem is pár Comp Ultra ill. Comp One OverTorque.. ;)

    Nálam annyiban árnyalt a kép, hogy 90%-ban ismerősnek, havernak v másnak vásároltam. ;) meg pár éve relatíve aktívan adtam-vettem lfgss-en (belterjes egy társaság) illetve tour-magazine forumon& bikemarkton, életem talán legnagyobb vételét ott sikerült megejteni, egy "buta" (de nemeslelkű) eladónak köszönhetően.

    Viszont műszaki cikkeket itthon úgy látom, közel azonos áron el lehet érni. A biccigli ilyen téren "speci", mert, elég durva árak vannak itthon. Kb. csak az vásárol itthon bármit, aki vagy nagyon buta, vagy nagyon gazdag. :U

    [ Szerkesztve ]

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák