Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tombar

    senior tag

    válasz Jakesz #407 üzenetére

    oks, nem olvastam el az egész vitát, max 2-3 hszed.
    az h most nincs vezető helyes egy mesterségesen generált piac miatt az egy adott probléma. ettől még nem munkagép, mint ahogy említetted. nehéz többször elmondani neked h nem nekem kell győzködni az igazadat, felfogom én anélkül is a te álláspontodat. sokunk belátta már a pc sajnos már nem vezető platform. ez sok embernek gondot okoz, mivel nem ezért fizetnek. ez itt a fő problematika. :)
    telefonokra rátérve szerintem limitált a használata. nyilván tényleges funkciókat tölt ki, csak az a gond h nem úgy. persze zenét lehet rajta nyomni, nem is ez a gond. mondjuk ez egy öngerjesztő folyamat. ha jól tudom már az középkategóriás droidikat is lehet tvre kötni (na jó nem scarttal :D), szóval ezt elég jól kitölti. csak szerintem még mindig kényelmesebb egy központi gép, amiről bármit tudsz csinálni. én csendes okos telefon ellenző vagyok, ha meglátok egy 100+os gépet bujkáló embert, akkor mindig megmosolygom magamban. persze ez biztos vice versa működik, de ugye ott vannak az igények, ami meg már ízlések és pofonok. nekem leginkább a degradáló, pesszimista hangból van már egy picit rossz kedvem.

    Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

Új hozzászólás Aktív témák