Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakesz

    őstag

    válasz tombar #405 üzenetére

    Annyiszor, de annyiszor kiemeltem már, hogy én a PC-re itt csak és kizárólag mint játékplatformra mondok véleményt. Ahogy egyébként a cikk is a PC-s játékiparról szól. Tény és való, hogy mi mindenre jó a PC, de el kellene fogadni, hogy játék szempontjából nagyon nincs a toppon, mint egykor. A kontrolleres problémád teljesen korrekt magyarázat arra nézve, hogy miért nem szereted a konzolt. De a többiek csak pampogják, hogy így szar-úgy szar, és még az életben ki nem próbáltak egy konzolt, vagy pusztán a YouTube-os összehasonlító gameplayekből leszűrik, hogy mennyire rossz grafikája van a konzolos verziónak a PC-shez képest és ezért szar egész. No comment.. Ezek az emberek korlátoltak.
    Az okostelefonokat meg csak mellékesen hoztam csak fel, de az tény, hogy ma már messze nem kell 100 ezer forintos okostelo ahhoz, hogy netezni, zenét hallgatni vagy esetleg még végszükség esetén filmezni is tudj rajta. Ezek olyan dolgok, amiket 5 évvel ezelőtt még csak PC-n vagy valamilyen külön lejátszón lehetett lejátszani. Kétségtelen, hogy ezeknek a kütyüknek a fejlődése is a PC jövője ellen dolgozik.

    (#406) capulet75
    Hát téged mint a PC-s grafika igényességének megállapítóját aztán meg is kellene érteni. Nem én temetem a PC-t, ahogy a cikkíró Abu85 szintúgy nem. Az a fránya statisztika mutatja a haldoklását és a folyamat, ami mögötte van. Az meg honnan jött, hogy generációváltásnál mindig temetve van/volt a PC? 2005-2007 között, amikor kijöttek a jelenlegi konzolok, akkor még a PC úgymond a fénykorában volt, hiszen legendás címek tömkelege jöttek ki csak erre, vagy elsődlegesen erre a platformra. Mellesleg ebben az időszakban a hardvereladásokkal sem volt probléma, úgyhogy a PC-t temetni ebben az időszakban teljesen értelmetlen lett volna minden szempontból. És képzeld el, ami állításokra nem hivatkozok, azokkal vagy teljes mértékben egyetértek vagy szimplán nincs miért válaszolni rá. Amikre lehetséges pontosítást vagy cáfolást adni, azokra megteszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák